جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

یادروز 07شهریور02-ارابه

ارابه

ارابه‌های مرگ

در مسیر مسافرتِ هفته‌ی پیش، پلیس‌راه‌‌های زیادی را گذراندیم.

حتما دیده‌اید که پلیس‌راه‌ها را مزین به بنر ماشین‌های له‌شده‌ می‌کنند.🚘

سرعت زیاد، سبقت غیرمجاز و یا رانندگی در حالت خواب‌آلودگی، دلیل عنوان می‌شود تا بدانید چه جانها و مال‌هایی که از دست نرفته است؟

نگاه به این بنرها به جهت دلخراش بودن، کمتر مورد توجه‌ام قرار می‌گرفت تا اینکه این بار از این منظر به آن نگاه کردم که آیا این ارابه‌های مرگ، همان‌ به اصطلاح خودروهایی نیستند که برای به دست آوردنش، مردم را به صف می‌کنید، آپشنهایی که حق مسلم یک خودرو است را کم و زیاد می‌کنید، در برق و موتور و قطعاتش دست می‌برید و بدین سبب‌ها، قیمت را به نمودار می‌برید؟📈

🥀این گاری‌هایی که گاه حتی اصل جنس را در سکویی قرار داده تا مایه عبرت همگان باشند، همان آبروی رفته‌ای است که توان جمع کردن وجود ندارد، اما به جهت داشتن رویِ زیاد، حق پز دادن، ترساندن و سواستفاده کردن را همیشه برای خود مغتنم می‌شمرید.

💐شاید یادوز امروزم تلخ شده باشد، اما شاید بد نباشد، بجای اینکه از سرعت و سبقت بترسیم، از حماقت مغزهای پوسیده‌ای بترسیم که ریشه می‌دواند تا رویای آزادی بمیرد.

پ.ن: نمودار بردن اصطلاحی میان دانشجویان است که استاد متقاعد می‌شود، به جهت پاس شدن تعداد بیشتری، نمره‌ همه را بالا ببرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری
پیمایش به بالا

یک جلسه کوچینگ رایگان

1 ساعت جلسه رایگان کوچینگ در زمینه‌های نوجوان، خانواده و زندگی هدیه‌ی من به همه آنهایی است که با ورود به سایت به من افتخار داده‌اند.

بارها اتفاق‌افتاده که تنها یک جلسه‌ی رایگان برای کوچی‌هایم، راهگشا بوده و توانسته‌اند پس از آن مسیر دلپذیرتری را برای خود انتخاب کنند.

شماره تلفن خود را وارد کنید و اولین جلسه کوچینگ را رایگان دریافت کنید