جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره من

درباره طاهره خادمی

به نام یزدان پاک

مهندس عمران

کوچ نوجوان، خانواده و زندگی

محتواگر

متخصص در زمینه مدیریت هیجانات

نویسنده کتاب به او بیاموز خود را در آغوش بگیرد

 

ماجرای زندگی من

مهندسی:در پی یافتن آرامش، خوشبختی و البته پول طبق رسم تمام دهه شصتی ها یکی از رشته های مهندسی را انتخاب و در دانشگاه گیلان مدرک لیسانسم را در سال 1387 گرفتم. البته که تا همین لحظه از این مدرک و دانش و تجربه‌ی سالها مهندس بودنم استفاده می‌کنم اما مدتهاست یافته ام این راه آرامش و خوشبختی‌ام نبود.

کوچینگ: آنچه که مرا به سمت کوچینگ کشاند عشق وافری بود که به کمک کردن به دیگران داشتم. من خود را همیشه بی‌استعداد می‌دانستم و مدام در سرزنش اشتباهات گذشته خود و اطرافیانم بودم. اما خواندن کتاب تئوری انتخاب باعث شد تصمیم بگیرم به سرزنش‌کردن پایان داده و روزی از نو آغاز کنم، فصل جدیدی از زندگی برایم آغاز شد که همیشه برای آن شاکرم.

 

نوشتن:سالها در پی یافتن راهی برای دل کندن از شغلی اداری و خسته کننده به انواع و اقسام دوره‌های بی‌فایده و رویافروش روی آوردم و در هیچکدام از آنها علاقه‌ای که درونم را روشن نگه دارد نیافتم. نوشتن در خصوص از شادی‌ها و غصه‌هایم همیشگی بود، اما هیچگاه آنها را جدی نمی‌گرفتم و اثرگذار و مهم تلقی نمی‌کردم. آنچه اکنون مرا به نوشتن در سایت علاقه مند و هدایت کرده عشق درونی و روزافزونم به نوشتن بود که سالها در درونم وجود داشت و اکنون در پی یافتن آن در میان منزلی فرسوده و خاک خورده ام.

study

هیجان» در مدیریت هیجانات تخصص دارم و کوچینگ نوجوان و زندگی را در جهت هدایت هیجانات و مدیریت آنها با استفاده از فیلم هایی که تاکنون دیده‌ام، کتابهایی که خوانده‌ام و تجربه هایی که کسب کرده ام، انجام می دهم.

دو پسر وروجک 10 و 5 ساله که شیرینی همه تلخی های زندگی‌ام هستند 

به ترتیب از راست امیررضا و مهدیار

پیمایش به بالا

یک جلسه کوچینگ رایگان

1 ساعت جلسه رایگان کوچینگ در زمینه‌های نوجوان، خانواده و زندگی هدیه‌ی من به همه آنهایی است که با ورود به سایت به من افتخار داده‌اند.

بارها اتفاق‌افتاده که تنها یک جلسه‌ی رایگان برای کوچی‌هایم، راهگشا بوده و توانسته‌اند پس از آن مسیر دلپذیرتری را برای خود انتخاب کنند.

شماره تلفن خود را وارد کنید و اولین جلسه کوچینگ را رایگان دریافت کنید